ZİRAİ DESTEK ÜRÜNLERİ

Ürettiğimiz doğal toprak düzenleyici mineraller ile kil bakımından fakir toprakların tarıma elverişli hale getirilmesinde önemli bir rol oynuyoruz. Eriland markası ile kullanıma sürdüğümüz ürünümüz; verim artırıcı, zenginleştirici ve toprak havalandırıcı etkisi ile ön plana çıkıyor. 

TOPRAK DÜZENLEYİCİ

BİTKİ KORUYUCU

Doğal minerallerimiz gaz adsorbsiyon özelliği ile gaz moleküllerini seçici olarak adsorbe eder.  Su adsorbsiyonu/desorbsiyonu özelliği ile herhangi bir fiziksel veya kimyasal işlem olmaksızın su absorbsiyonunun tersini yapabilir. Katyon değişim özelliği ile Katyon selektivitesi (seçiciliği) esasına dayalı olarak katyonu diğer katyonlarla değiştirebilir. Böylece  bitkiler için değerli besini (Amonyum, Potasyum, Magnezyum, Kalsiyum ve diğer eser elementler) tutup yavaşça bırakması ile verimi artırır.

Eriland üretiminde kullandığımız doğal mineraller, sahip oldukları benzersiz özellikleri ile adeta bir sünger gibi davranır. Su, küçük zeolit granülleri tarafından emilir, içeri çekilir ve toplanır, toprağa karıştırıldıktan sonra kök havalandırma için alan yaratır.

bugday

Uygulamalarımız

Endüstriyel Hammaddeler

Hayvancılık Ürünleri

Kozmetik Ürünleri

Zirai Destek Ürünleri

×