HAYVANCILIK ÜRÜNLERİ

Doğal minerallerden ürettiğimiz yeni nesil hayvan altlığı ile evcil hayvanlar ve çiftlik hayvanları için koku ve ıslaklığa kesin çözüm getiriyor, haşere ve bite son veriyoruz. Kanatlı hayvan yetişticilerinin altlık yönetimi konusundaki ihtiyaçlarına cevaben piyasaya sürdüğümüz Eripad ile broiler üreticileri ve süs tavuğu yetiştiricilerinin memnuniyetle tercih ettiği tavuk altlığını üretiyoruz. 

altlikpng.-min

Hayvan Altlığı

Tarım Bakanlığı ve Avrupa Birliği mevzuatlarına uygun %100 doğal mineraller ile teknolojik yem katkı malzemesi üretiyoruz. Toksin bağlayıcı, amonyum giderici ve topaklaşma önleyici özellikli doğal minerallerimiz ile yem üreticilerine önemli miktarlarda teknolojik yem katkı malzemesi üretiyoruz.

HAYVAN YEM KATKI MALZEMESİ

Sadece çiftlik hayvanları için değil aynı zamanda evcil hayvanlarınız için de konforu yüksek, doğal, antibakteriyel özellikli ultra emici altlıklar ve besin katkısı üretimi konusunda faaliyet göstermeyi planlıyoruz. Ericat markası ile kedi kumu, Eribird markası ile de kuşlar için altlık üretimi konusunda ar-ge ve tesisleşme faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Üretim

Uygulamalarımız

×